Činnosti

Inženýrská činnost

Zařídíme všechna potřebná povolení od územního rozhodnutí až po kolaudaci, zastupujeme při jednání s úřady, koordinujeme činnosti dodavatelů, zpracujeme odborné studie.

Provádění staveb

Specializujeme se na obchodní centra, vestavbu dodatečných eskalátorů, výtahů a schodišť. Stavíme také obchodní jednotky, provádíme opravy a rekonstrukce od projektu po předání.

Projektová činnost

Zpracováváme všechny druhy dokumentací od studií proveditelnosti, projektů pro územní řízení, pro stavební povolení, prováděcích dokumentací a dokumentací skutečného provedení. Primárně zpracováváme projekty pro účely naší vlastní realizace, výhodou pro investora je vysoká míra eliminace prováděcích problémů a úspora času. V případě zájmu jsme však schopni dodat pouze projektovou část.

Správa a údržba

Naši servisní technici mají bohaté zkušenosti nabyté při údržbách obchodních center (Nový Smíchov, Novodvorská, Butovice), kde řadu let působili.
V současné době spravujeme řetězec butiků Camaieu – ČR a SR, restauraci Running Sushi na OC Nový Smíchov a fusion hotel prague v Praze 1.

Copyright 2011-2020 (c) MGM Solutions